ÜRETİM

Hammadde Atölyesi:

Frenlas Ltd. Şti., Hidrolik ve Havalı Fren donanımları yedek parçaları üretimi, kauçuk hammaddelerinin, laboratuarımızda yüksek kalite ve performansa sahip olacak şekilde formülize edilmesiyle başlamaktadır.

 

Kalıp Atölyesi:
kalıp atölyesi Üretilecek olan tüm yedek parça aksamları, son teknoloji CNC ve çok eksenli dik işlem merkezlerinin bulunduğu kalıp atölyemizde; deneyimli personelimizin bilgisayar destekli tasarım aşamalarından geçmektedir. Kalıp atölyemizde yüksek ölçü hassasiyeti, minimum zaman kriterleri esasına uygun olarak üretim yapılmaktadır.


Sac Şekillendirme Atölyesi:
saç bükme
Ürünlerimiz içerisinde bulunan değişik ölçü ve boyutlardaki sac elemanların sıvama ve şekillendirme işlemleri, firmamız bünyesindeki saç işleme ve şekillendirme birimlerinde tasarlanmakta ve üretilmektedir.

 

Pres Atölyesi:
pres atölyesi Kauçuk hammaddeler, pres atölyemizde mevcut değişik tonajlardaki preslerimizde, gerekli ısı ve zaman esasına uygun olarak ürün haline gelmektedir.


Test Laboratuarı:
test atölyesi Ürünlerimizin tamamı, test laboratuarımızda ısı (-50 C / +120 C) ve dayanıklılık (kopma, uzama, yaşlandırma, ozon vs.) testlerinden geçirilerek, sahip olduğumuz TSE ve ISO 9001-2008 kalite standartlarına uygunluğu sürekli olarak kontrol edilmektedir.


Ambalaj ve Sevkiyat Departmanı:
paketleme Ürün gamımızda bulunan ve sayıları 2000’i bulan farklı yedek parça çeşidimiz, ambalaj departmanında takım haline getirilerek paketlenmekte ve sevkiyata hazır hale getirilerek depolanmaktadır.